PROGRAM

Abraxas ve Willax Klubu Heineken

Abraxas je česká rocková skupina, která vznikla v roce 1976. Vůdčí osobností skupiny je od samého počátku kytarista a skladatel Slávek Janda. Mezi největší hity patří skladby jako Karel drogy nebere anebo Obyčejnej svět.Předprodej zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/35601-abraxas-ve-willax-klubu-heineken-willax-klub-heineken-mlada-boleslavWELICORUSS "Life After Death Tour 2023"

Epic extreme metalová kapela Welicoruss se probrala z dvouleté hibernace, aby představila aktualizovanou show obsahující skladby ze všech 4 alb. Welicoruss jsou opět připraveni zničit klubové scény České republiky svou energickou, zběsilou show, kterou rozhodně musíte vidět naživo!

Styl kapely je těžké popsat, ale v průběhu let se členové kapely shodli, že nejblíže hudbě může být Epic extreme metal, obsahující zuřivost black metalu, epičnost symfonického metalu a složité aranže a rytmy progresive metal.Welicoruss již vystupovali na mnoha kultovních festivalech v Evropě, procestovali široko daleko a v současné době kapela aktivně pracuje na svém novém albu "Deadman`s Manifest", které vyjde koncem roku 2023.

INNERSPHERE - západočeský melodic-death metalový kvartet,přinášející temné, melancholické písně z prastarého světa plného metafor zrcadlících se v přítomnosti a našem vnitřním světě.Pouť do nitra sama sebe a svého vědomí postavená na progresivních skladbách, melodických linkách,hudebně vycházejících i z jiných metalových subžánrů jako black, doom nebo thrash. To vše je doprovázené energickou, prožitou show,zpěvy všech členů a symfonií zesilující epičnost skladeb.Innersphere hrají již od roku 2016, hojně se objevující na pódiích nejen v ČR, ale také v zahraničí a na prestižních festivalech jako Brutal Assault, Vienna Metal Meeting, Mammut Festival, Czech Death Fest, a dalších.Kapela má na svém kontě debutové EP, dvě dlouhohrající desky "Amnesia" (Metalgate, 2018) a "Omfalos" (SMA, 2021), a v současnosti sepřipravuje vydání nového alba "In the Shadow of the Sun".12. LISTOPADU 2022 V 19:00

Undergroud Rap Session Vol.1Poslední koncert Tour "30" let s vámi (1992-2022)


13. LEDNA 2023 V 20:00

NAROZKY V PÁTEK 13.