Takže volové. 8.6.24 vypukne ve Willaxu totální punková show. Tak koukejte dorazit.
Takže volové. 8.6.24 vypukne ve Willaxu totální punková show. Tak koukejte dorazit.
Bohužel Vám musíme oznámit, že koncert se musí ze zdravotních důvodů přesunout. O náhradním termínu Vás budeme informovat. Děkuji za pochopení
Bohužel Vám musíme oznámit, že koncert se musí ze zdravotních důvodů přesunout. O náhradním termínu Vás budeme informovat. Děkuji za pochopeníWELICORUSS "Life After Death Tour 2023"

Epic extreme metalová kapela Welicoruss se probrala z dvouleté hibernace, aby představila aktualizovanou show obsahující skladby ze všech 4 alb. Welicoruss jsou opět připraveni zničit klubové scény České republiky svou energickou, zběsilou show, kterou rozhodně musíte vidět naživo!

Styl kapely je těžké popsat, ale v průběhu let se členové kapely shodli, že nejblíže hudbě může být Epic extreme metal, obsahující zuřivost black metalu, epičnost symfonického metalu a složité aranže a rytmy progresive metal.Welicoruss již vystupovali na mnoha kultovních festivalech v Evropě, procestovali široko daleko a v současné době kapela aktivně pracuje na svém novém albu "Deadman`s Manifest", které vyjde koncem roku 2023.

INNERSPHERE - západočeský melodic-death metalový kvartet,přinášející temné, melancholické písně z prastarého světa plného metafor zrcadlících se v přítomnosti a našem vnitřním světě.Pouť do nitra sama sebe a svého vědomí postavená na progresivních skladbách, melodických linkách,hudebně vycházejících i z jiných metalových subžánrů jako black, doom nebo thrash. To vše je doprovázené energickou, prožitou show,zpěvy všech členů a symfonií zesilující epičnost skladeb.Innersphere hrají již od roku 2016, hojně se objevující na pódiích nejen v ČR, ale také v zahraničí a na prestižních festivalech jako Brutal Assault, Vienna Metal Meeting, Mammut Festival, Czech Death Fest, a dalších.Kapela má na svém kontě debutové EP, dvě dlouhohrající desky "Amnesia" (Metalgate, 2018) a "Omfalos" (SMA, 2021), a v současnosti sepřipravuje vydání nového alba "In the Shadow of the Sun".12. LISTOPADU 2022 V 19:00

Undergroud Rap Session Vol.1Poslední koncert Tour "30" let s vámi (1992-2022)


13. LEDNA 2023 V 20:00

NAROZKY V PÁTEK 13.